تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 63 متری 2 خواب فول (املاک بهزادی )

آپارتمان 63 متری 2 خواب فول (املاک بهزادی )

2 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1387
انباری
ندارد
قیمت کل
4٬750٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬396٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با درود فراوان
بهترین موقعیت پارکینگ مبلغ مجزا
نوسازی
(کناف ،نقاشی ،کابینت هایگلاس ،پنجره دو جداره)
بالکن بزرگ
دسترسی عالی
(مترو ،پارک،هایپر،)
✔تا بهترین انتخاب کنار شما هستیم