تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ، 63 متری، دو خواب

آپارتمان ، 63 متری، دو خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
63
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬100٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
49٬206٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
سه طبقه تک واحد
پارکینگ غیر مزاحم
جنوبی غرق نور
گذر 12 متری
طبقه اول
قدرالسهم دار
با قیمت فوق استثنایی
قابل توجه مصرف کننده ها و سرمایه گذاران محترم
پارکینگ طبق عرف منطقه
تخلیه
سند تک برگ
گروه مشاورین املاک عصر جدید برای هر سلیقه و هر مقدار سرمایه فایل موجود دارد