تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/63متر1خواب/دوکله نور و آفتاب/مخابرات

آپارتمان/63متر1خواب/دوکله نور و آفتاب/مخابرات

2 هفته پیش در مهدیه

متراژ
63
ساخت
1395
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏3,670,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏58,253,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام خداوند روزی رسان

❌❌ در بهترین لوکیشن قرچک (مخـابرات) ❌❌
‼️مناسب سـکونت و سـرمایه گذاری‼️
‼️ خریدی در بهترین زمــان و ســوداور ‼️

#مشخصات واحد:
◽آپارتمان 63متری 1 خواب
◽واحد دوکله و غرق در نـور و آفـتاب
◽بازسـازی شده و بدون خـرج اضـافی
◽1خواب پنجره خور وسرتاسر کمد دیواری

پوریا مجریان✍

_____________دپارتمان املاک کلید_____________

خرید ، فروش ، رهن ، اجاره ، مشارکت در ساخت ، تهاتر مستغلات ، کلنگی و زمین