تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64 متری الماس درخشان شهرک مریم

آپارتمان 64 متری الماس درخشان شهرک مریم

2 سال پیش در کرج

متراژ
64
ساخت
1397
اتاق
1
قیمت کل
3٬399٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
53٬109٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا

⚜️ متراژ : 64
⚜️ طبقه : 4
⚜️ خواب : 1
⚜️ سال ساخت : 1397
⚜️ لوکیشن : شهرک مریم

✅️ امکانات : پارکینگ ، آسانسور ، انباری ، لوستر ، کمد دیواری ، جاکفشی ، روبه نما ، روبه آفتاب ، فول دیزاین

⚠️تمامی قرارداد های این دفتر  با کد رهگیری معتبر تنظیم میگردد

آدرس : شهرک شاهد خیابان 20متری آریو برزن روبه روی مجتمع اریسا املاک سناتور

❗فایل های مشابه از متراژ 70متر الی 200متر موجود میباشد

آژانس املاک سناتور

مشاور شما : شایان طهماسب