تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64 متری/دوخواب/گذر 10 متری

آپارتمان 64 متری/دوخواب/گذر 10 متری

1 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
60٬312٬000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
فرصتی استثنایی و کم تکرار
در این لوکیشن(کوچه) آپارتمان همیشه برای فروش کم هست!

درباره واحد:
64 متر دوخواب
طبقه اول
دارای 10 متر حیاط اختصاصی(بغیر از بالکن )
آسانسور و انباری و بالکن
در محیطی آرام و دنج
گذر عالی و 10 متری و در یکی از بهترین کوچه های منطقه 10
دارای کولرگازی و کولر آبی

رهن و وام:
قابلیت رهن تا 750 میلیون تومن!
قابلیت اخذ هرگونه وام،سند آزاد.(در صورت تمایل برای اخذ وام مسکن کلیه امور وام برعهده ی ماست)

آدرس املاک طاها : محبوب مجاز غربی- پلاک 388
کارشناس و امین شما: قاسمی