تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64 متری/دوخوابه/تک واحدی

آپارتمان 64 متری/دوخوابه/تک واحدی

2 سال پیش در تهران

متراژ
64
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
2٬680٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬875٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
⚡خانم شجاعی ...... املاک بزرگ ستارگان⚡

لطفا با دقت مطالعه کنید

⚡اپارتمان 64 متری

⚡دوخوابه

⚡طبقه سوم سندی

⚡لوکیشن بالای امام

⚡گذر عالی

⚡دسترسی فوق العاده

⚡فروش فوری

⚡قیمت استثنایی