تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 64متر تمیز

آپارتمان 64متر تمیز

2 سال پیش در قم

متراژ
64
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
1٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬781٬000 تومان
طبقه
2
با سلام و احترام
عکس متعلق به واحد نمیباشد

مجتمع دو بلوکه خلوت و تمیز
3 واحدی
پارکینگ مسقف
سالن دلباز 2تا 9متری میخورد
سالن و اتاق نور دارد
بدون پرتی و قناصی

آقای کرمی املاک مهربان