تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65 متر شهرک شاهد/تهاتر /

آپارتمان 65 متر شهرک شاهد/تهاتر /

2 سال پیش در شهریار

متراژ
65
ساخت
1402
اتاق
1
قیمت کل
1٬040٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
5
تعداد کل طبقات
6
سلام و درود
✴️فرمند هستم مشاور شما در امور ملکی
✴️بهترین فرصت برای سرمایه گذاری در ملک با کمترین نقدینگی
______
فروش آپارتمان مسکونی 65 متری در شهرک شاهد شهریار در بهترین موقعیت شهرک شاهد
مشخصات :
〽️متراژ : 65
〽️طبقه : 2
〽️تعداد خواب : 1خواب
〽️تعداد کل واحدها : 30واحد
〽️موقعیت ملک: شهرک شاهد
〽️سال ساخت: 1402
توضیحات:
✅فول امکانات
✅پارکینگ
✅آسانسور
✅انباری
✅️ تنظیم و نظارت بر قراردادها توسط وکیل پایه یک دادگستری
✅ملک در بهترین لوکیشن شهرک شاهد
✅بدون مشرف
✅دسترسی عالی به(فروشگاه زنجیره ای،مراکز درمانی و...)
..................................................................
✴️توضیحات تکمیلی: 200میلیون بابت تحویل واحد و سند تک برگ 600میلیون پیش پرداخت الباقی در 6 قسط با پیشرفت پروژه
جهت اطلاعات بیشتر و بازدید واحد تماس حاصل فرمایید.
دپارتمان املاک بی باک با 3 شعبه فعال شهریار

⭐_______ اعتماد شما اعتبار ماست_______⭐