تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65 متری در حاشیه ابوطالب

آپارتمان 65 متری در حاشیه ابوطالب

12 ماه پیش در ابوطالب

متراژ
65
ساخت
1404
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬490٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬923٬000 تومان
طبقه
7
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
جنس کف
سرامیک
با سلام و احترام
آپارتمان 65متری،صفر و تک واحدی در طبقه هفتم!
✅یک خواب مستر بزرگ با نورگیر عالی
✅آسانسور طرح گلد با سنگ و نورپردازی لاینر
✅مشاعات عالی با انباری و تراس بزرگ
✅کابینت MDF،گاز رومیزی و هود،شیرآلات اهرمی سفید
✅نما سنگ مدرن سفید و مشکی با نورپردازی فوق العاده
✅آیفون تصویری و کارتی تابا

⚠️فقط تماس جهت مشاوره و بازدید!

#کارگزاری املاک جردن دارای مجوز رسمی فعالیت از اتحادیه املاک مشهد در خدمت شماست#

⚜️کارگزاری املاک جردن⚜️
نبش ابوطالب74