تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65 متری / نما گرانیت / دو کله نور

آپارتمان 65 متری / نما گرانیت / دو کله نور

1 سال پیش در تهران

متراژ
65
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
5٬570٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬692٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
فرصت استثنائی برای سرمایه گذاری
« تنها لوکیشن منطقه 5 که رو به رشد است »
خاک طلا میدهد »

65 متر 2 خوابه

همراه شما « افشار »