تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65متر/یک خوابه/غرق در نور/150در رهن

آپارتمان 65متر/یک خوابه/غرق در نور/150در رهن

2 سال پیش در کرج

متراژ
65
ساخت
1390
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬080٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬615٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
*************به نام خالق هستی************
کارشناس در امور ملکی -آقای غلامی-

با سلام خدمت مشتریان عزیز

✅️توضیحات :
✔️ملک دسترسی به تمامی امکانات رفاهی از جمله سوپر مارکت و نانوایی کمتر از 20 قدم
✔️سند تک برگ آماده انتقال و اخذ وام مسکن
✔️در صورت کمبود بودجه تا 400 میلیون رهن به عهده بنده
✔️دسترسی آسان به مراکز خرید
✔️پاگرد های راه پله استاندارد
✔️آسانسور و انباری

☑️پذیرایی :
✔️ پذیرایی بزرگ نسبت به متراژ قابل چیدمان مبل و میز ناهارخوری

☑️خواب :
✔️ابعاد 9 متری
✔️خواب دارای کمد دیواری
✔️و همچنین قابل چیدمان تخت 2 نفره

بازدید شما مساوی خرید میباشد

⚜️جهت اطلاعات بیشتر و بازدید تماس بگیرید⚜️

هلدینگ بزرگ مسکن آران

داراے مدارڪ استاندارد بین المللی
    ایزو 9001 (مدیرےتکیفیت)

    ایزو 10004 (رضایتمندیمشترے)