تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 65متری یک خوابه

آپارتمان 65متری یک خوابه

1 سال پیش در مشهد

متراژ
65
ساخت
1402
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
990٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
15٬230٬000 تومان
طبقه
3
موارد متعدد با متراژ و قیمت های مختلف را از ما بخواهید

رهن و اجاره و خریدوفروش بهترین ملک ها را با ما تجربه کنید

مفتخریم باخرید منزل در بهترین مناطق جهت زندگی و آسایش همشهری های عزیز و کلیه هم وطنان محترم به بهترین نحو آماده خدمتگزاری باشیم

✅65 متر بنا

✅طبقه 3 .نورگیر عالی

✅کف سرامیک .یک خواب بزرگ

✅اشکاف

✅نورمخفی.

✅در نزدیک ترین منطقه جهت دسترسی مترو .BRT .مدرسه .پارک .مرکز خریدو زمین ورزشی.

✅دارای پشت بام اختصاصی دور دیوار

برای اطلاعات بیشتر کافیست با ما تماس بگیرید.

...........کارگزاری املاک حریمی...................

مشاوره در زمینه خرید و فروش. رهن و اجاره .

مشاوره جهت ساخت

امور شهرداری(اخذ پروانه.پایانکار.تجاری) و

آدرس دفتر املاک :طبرسی شمالی 14بین حریمی9 و 11

خدمتگزار شما ؛کارگزاری املاک حریمی

ادرس منزل" طبرسی شمالی 17 خداشناس 11
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

مشاور مهدی ذبیحی

آژانس املاک حریمی

خرید مطمئن وسرمایه گذاری امن را باماتجربه کنید