ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 65متری
آپارتمان 65متری
1 سال پیش در کرمانشاه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
65
ساخت
1393
اتاق
1
آسانسور
دارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
19٬846٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
7
سالار:
✅باسلام✅
✅یک واحد آپارتمان 65مترمفید شیک دارای یک خواب 12متری کابینت شده
حال 30متری
✅پارکینگ محوطه
✅بهترین موقعیت برای سرمایه گذاری
✅آدرس واحد شهرک پرواز خیابان آسمان مسکن مهر ایثار2
✅تخفیف پای معامله لطفا خریدارواقعی مراجعه نمایید
✳️قبل ازخرید یافروش ملکتان باما مشورت کنید املاک موسوی باپرسنل جوان ومتخصص درخدمت شماست ماتلاش میکنیم بهترین معامله برای شما انجام شودآدرس میدان نیایش به طرف بلوارنصر بعداز بریدگی اول جنب شیرینی فروشی دقیق ✳️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
سجاد محمدالهی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت