تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 67 متر 2 خواب فول امکانات سعدی

آپارتمان 67 متر 2 خواب فول امکانات سعدی

2 سال پیش در اردبیل

متراژ
67
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
1٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬134٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
❗️نازل ترین قیمت

☑️لوکیشن عالی(خیابان اصلی)

✅️دوکله

☑️قیمت متری 23 میلیون

✅️فول امکانات (کناف ،کاغذدیواری و نور پردازی شده )

☑️پارکت چوبی

✅️خوش نقشه

☑️دارای انباری بزرگ

✅️نبش خیابان اصلی و کوچه 14متری

☑️هر طبقه 2 واحد

✅️کل تعداد واحد ساختمان 6

☑️سند تک برگ رسمی

✅️اولین بازدید =خرید

‼️فروش فوری

ملک های مشابه

✔️76 متر چهارراه امام معمار2 خواب 76 متر
قیمت 2128

✔️60 متر سه راه دانش 1خواب قیمت 1680

✔️103متر پشت بره سفید طبقه 3 از 3 قیمت 2200

❕️برای اطلاعات بیشتر و معرفی واحد های بیشتر تماس حاصل فرمائید.

❗️به ازای هر میزان از بودجه تان ملک های قیمت مناسب و زیر قیمت داریم .

❕️کارشناسی و فروش سریع ملکتان به ما بسپارید .

✅️مشاور شما :مهندس بیگ زاده

⚜️کارگزاری املاک آراد
ارائه دهنده خدمات خرید و فروش ،رهن و اجاره ،تهاتر و معاوضه

آدرس:میدان یحیوی

به مدیریت:مهندس نیک پور
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک کارگزاری آراد

صفر تا صد امورات ملکی خود را به ما بسپارید ، اعتماد شما اعتبار ماست