تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 67 متری/مهرشهر

آپارتمان 67 متری/مهرشهر

1 سال پیش در اهواز

متراژ
67
ساخت
1403
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬074٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
(بنام خداوند دادار پاک)

با سلام و عرض احترام

(یک واحد آپارتمان واقع در فاز 4 و نزدیک به اصلی مهرشهر با مشخصات زیر به فروش می رسد)

♻️ موقعیت:14 متری دوم غربی

✴️فروش آپارتمان 67 متری/طبقه سوم/واحد جلو

⬅️ آنالیز نقشه معماری :دو خواب نورگیر، سالن یک تیکه و قابل چیدمان، اتاق ها و سرویس ها در فضای خصوصی، آشپزخانه تراس دار،نورگیر و...

⬅️ متریال : کابینت هایگلاس ، کف سرامیک ، شیرآلات ایرانی درجه یک ، کمد دیواری mdf ، گاز صفحه ای ، هود و...

♦️♦️پروژه در حال گودبرداری می باشد و تحویل 18 ماهه♦️♦️
⚜️باعرض پوزش عکس ها مربوط به واحد مذکور نمی باشد.

⬅️ شرایط پرداخت :
✔ مبلغ 1500 جهت انعقاد قرارداد و ما بقی همزمان با پیشرفت پروژه و بصورت اقساط دو ساله
✔️واحد مناسب خرید و سرمایه گذاری
✔ ✴️شرایط پرداخت و قیمت قابل مذاکره
☑️سازنده دارای رزومه و معتبر

نقدینگی خود را اعلام کنید ، واحد های مدنظر برای شما ارسال می گردد.

⚜ املاک تامرادی ⚜
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
⬅️✅️ مشاور : مهندس شیرخانی
⬅️✅️ پاسخگویی و بازدید همه روزه : 7/00 الی 23/00

آدرس دفتر:اصلی فاز 4 مهرشهر،بعد از 18 متری دوم