تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 67 متری کوی سهند

آپارتمان 67 متری کوی سهند

2 سال پیش در تبریز

متراژ
67
ساخت
1401
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬710٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
25٬522٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
سند
قول نامه ای
تعداد کل طبقات
3
●●●⚜️شما به هدف خود نزدیکتر شده اید●●●⚜️
معتبرترین و جامع ترین فایلینگ املاک در سطح شهر تبریز
سامانه تخصصی املاک یوردوم زیر نظر استادکاران مجرب فنی حرفه ای کشور
کد فایل : 3957
✅آپارتمان 67 متر کوی سهند دانش
✅نما ترکیبی
✅کف پارکت - کوچه ماشین رو
•••●●● " یوردوم " تخصصی ترین مشاور املاک تبریز●●●•••
***کارشناس فروش و مشاور امین شما : ابراهیم هژبر***
✅ دفتر شماره 1: یاغچیان : یاغجیان - خیابان نور - جنب پارک نور املاک یوردوم
✅ دفتر شماره 2: دفتر چهارراه منصور جهت ارائه گزینه های بیشتر منتظر تماس شما هستیم
✅ اعتماد شما سرمایه ماست