تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/68 متری/بازسازی شده

آپارتمان/68 متری/بازسازی شده

2 سال پیش در فردیس

متراژ
68
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬290٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
33٬676٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
3
هوالرزاق

⬅️67 متر/2 خواب

✅️سند آزاد و آماده اخذ وام
✅️قابلیت رهن تا300 میلیون تومان که بر عهده دفتر می باشد
✅️برای دریافت فایل های مشابه در قیمت های مختلف تماس حاصل فرمایید

⚜️مشاورین املاک یاشیل⚜️