تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 68متری* فول بازسازی *بمب بمب

آپارتمان 68متری* فول بازسازی *بمب بمب

1 سال پیش در تهران

متراژ
68
ساخت
1380
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
38٬088٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
﷽                          
                 «««««املاک بزرگ عرشیا»»»»»
««««با بیش از 10سال سابقه درخشان درمنطقه »»»»

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

  خلاص پرداخت شما فقط،فقط      1.180میلیارد

✨✨✨یک میلیارد وصد وهشتاد میلیون✨✨✨

آپارتمان 68متر طیب هفده شهریور
✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️
960میلیون وام زوجین بدون دوندگی از ما
560میلیون وام انفرادی
450میلیون رهن به عهد ما

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
      مشاوره تخصصی درامور خرید وفروش ملک

           قویترین فایلینگ منطقه (12 )  (15)

کافیست فقط یک تماس بگیرید تا صاحب خونه شوید

                    √√مهندس پرهیزگار√√