ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
آپارتمان 69 متری پارکینگ دار تک واحدی
آپارتمان 69 متری پارکینگ دار تک واحدی
1 سال پیش در اسلام شهر
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
69
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
2٬550٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
36٬956٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
املاک آرسیس
✨باغ نرده نبش کوچه 20✨
✅کد 17 باغ نرده 69 متری سه طبقه تک واحدی با پارکینگ دو خواب قیمت متری38
کد19 باغ نرده 138 متر تک واحدی 6 طبقه 3 خواب آسانسور شمالی نوساز فول طبقه اول متری 43
کد20 باغ نرده 130 متری 5 طبقه تک واحدی 3 خواب آسانسور فول طبقه سوم شمالی متری 42
کد21 باغ نرده 107 متر نوساز 5 طبقه تک واحدی 2 خواب بدون پارکینگ طبقه اول متری 42
کد 29 باغ نرده 140 متری 5 طبقه تک واحدی 3 خواب با پارکینگ طبقه چهارم و پنجم متری 47
کد 30 باغ نرده 138 متری 5طبقه تک واحدی با پارکینگ آسانسور فول کلید نخورده متری 43
کد 33 باغ نرده 65 متری تک واحدی سه طبقه پارکینگ دار جنوبی قیمت 2500
کد 31 باغ نرده 52 متری سال ساخت 88 بدون پارکینگ 3 طبقه 6 واحدی تک خواب جنوبی متری 35
کد28 باغ نرده 79 متری نوساز 4 طبقه تک واحدی 2 خواب با پارکینگ فول متری 47
کد 27 باغ نرده 67 متری 3 طبقه تک واحدی با پارکینک 2 خواب همه ی طبقات فروشی متری 41
کد23 باغ نرده 100 متری خام 5 طبقه 2 واحدی مجموعا 10 واحد نوساز با پارکینگ شمالی متری43
✅برای کسب اطلاعات بیشتر به دفتر مراجعه فرمائید ✅
☎️56127791☎️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
مریم شفیعی
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.