تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 69متر اندیشه ،(13ابان) قربانپور

آپارتمان 69متر اندیشه ،(13ابان) قربانپور

1 سال پیش در تبریز

متراژ
69
ساخت
1393
اتاق
1
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
23٬043٬000 تومان
طبقه
1
بنام خدا

با سلام
⚜️فروش آپارتمان شیک و تمیز
مشاوراملاک قربانپور در خدمت همشهریان عزیز

✅هود
✅✔️در صورت کمبود منبع مالی میتوان تا سقف 800میلیون تومان وام برداشت

⭕آدرس دفتر املاک: شهرک اندیشه خیابان شقایق پشت پاساژ ایپک پالاس املاک قربانپور