تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70 متری /دو کله / کوکب شرقی

آپارتمان 70 متری /دو کله / کوکب شرقی

1 سال پیش در کرج

متراژ
70
ساخت
1389
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬571٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
⚜️ مشاورین املاک و مستغلات رویان ⚜️

✔️دسترسی آسان به «مترو _ اتوبان _ مراکز خرید »
✔️مشاعات تمیز «مدیریت شده »
✔️ساختمان خلوت « هر طبقه دو واحد »
☑️نورگیر عالی «ساختمون دو کله »
☑️پذیرایی مربع « مخصوص سخت پسندان »
☑️و....

❗قابلیت رهن تا 350 میلیون تومان ❗

⭐مشاور امور ملکی شما:فیض الهی ⭐
آدرس دفتر :گلزار غربی خ اختر غربی روبروی درب پارکینگ مترو

✨ مشتاق شنیدن صدای گرم شما هستیم ✨
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک مشاورین و مستغلات رویان

⭐خوشحالیم که در رسیدن به آرزوهایتان نقش داریم⭐