تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70متر دوخواب تک واحدی شریعتی معلم

آپارتمان 70متر دوخواب تک واحدی شریعتی معلم

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1380
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
77٬142٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
بالکن
دارد
سند
منگوله دار
جهت ساختمان
جنوبی
تعداد کل طبقات
4
❎️آپارتمان 23ساله زیرقیمت منطقه دربهترین لوکیشن معلم❎️

✔️✔️70متردوخواب
✔️✔️دوکله شمال جنوب
✔️✔️4طبقه تک واحدی
✔️✔️طبقه اول روی همکف
(حدودا20پله)
✔️✔️پارکینگ2p انباری بالکن
(1سندی1مزاحم خودش)
✔️✔️فرعی دنج باگذرعالی
✔️✔️دسترسی عالی به اتوبان
✔️✔️ایستگاه های اتوبوس ومترو
(4متروبا فواصل مختلف)
✔️✔️نماومشاعات مناسب
✔️✔️نورونقشه فوق العاده

(درصورت بازسازی کامل باسلیقه تبدیل به یک آپارتمان جذاب ودیدنی دریک فرعی دنج وآرام می شود)