تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 70متری، 2 خواب

آپارتمان 70متری، 2 خواب

1 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1403
قیمت کل
2٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬428٬000 تومان
طبقه
7
محدود به صورت اقساط خانه دار شوید در فلمستان

⚜️معتبرترین سازنده با رزومه درخشان 2000 واحد تحویل داده شده از پروژه های مهتاب⚜️
( از متراژهای 70 متری تا 150 متری)

✅تحویل قطعی
✅امکان تهاتر با خودرو
✅عقد قرارداد معتبر و محضری
✅خرید بدون واسطه و پرداخت کمسیون

امکانات برج:
استفاده از متریال و تجهیزات مطابق با استاندارد های بین المللی
لابی من 24 ساعته
سالن ورزشی
سالن اجتماعات و بازی کودکان
چهار لاین آسانسور
مشاعات آبی (سونا و جکوزی)
برق اضطراری
_______
☎️جهت بازدید و کسب اطلاعات بیشتر منتظر تماس شما هستم☎️
کارشناس رسمی پروژه های شهرداری : خانم مهندس نادری
پاسخگویی: 9 صبح الی