تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/70متری فول/صفایی/

آپارتمان/70متری فول/صفایی/

2 سال پیش در تهران

متراژ
70
ساخت
1398
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
85٬714٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
—————-بسم تعالی—————— ‏

اکازیون واقعی

⭕️آ پارتمان70متر فول دو خواب در حد نوساز ☑️‎
⭕️بهترین بنبست و دنج ترین لوکیشن گلبرگ⚠️

♦️خوش نقشه/طبقه پنجم/✔️ ‏‎

♦️نورگیر/متریال شخصی/✔️

♦️بدون پرتی/اتاق های بزرگ/ساختمان ارام✔️ ‏‎

♦️دسترسی/مترو/اتوبان/پارک✔️ ‏‎

♦️پارکینگ/اسانسور/بالکن✔️ ‏

♦️بازدید=100٪خرید/فروشنده واقعی☑️ ‏

♦️مالک منعطف/به قیمت☑️ ‏‎

❌فایل کاملا شخصی ⭕️ _____________________________________________

❌جهت کسب اطلاعات بیشتر و معرفی فایل با بودجه و سلیقه شما لطفا تماس حاصل فرمایید‎

❌بورس واحد های اجاره و فروش منطقه

❌مشاورین املاک تمدن/مشاوره رایگان/مشارکت در ساخت/بازسازی

❌مشاور شما:ملکی