تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 71متری/شاخه اصلی/اهورا ملک

آپارتمان 71متری/شاخه اصلی/اهورا ملک

1 سال پیش در فردیس

متراژ
71
ساخت
1393
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
28٬169٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6

✅خوش نقشه

کد فایل:B3_366

جهت بازدید و خرید با ماتماس بگیرید و حضوری به دفتر مراجعه فرمائید.

کارشناس:آقای الهی زاده

❌برای اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید❌

✨گروه مهندسین و مشاورین اهوراملک✨
آدرس دفتر:کانال شرقی-نبش ١٦دستگاه-اهورا ملک

⭐✨اهورا ملک با بیش از 4دهه سابقه درخشان در منطقه✨⭐
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

خانوم مهندس معروفی

آژانس املاک اهوراملک بورس آپارتمان ویلایی تهاتر

خرید ایمن فروش راحت/صداقت افتخار ما*رقابت ابتکار ما