تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 72 متری/ تک واحدی/ فلکه سوم

آپارتمان 72 متری/ تک واحدی/ فلکه سوم

2 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬380٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
46٬944٬000 تومان
طبقه
2
‼️فروشنده واقعی‼️
آپارتمان 72 متری/ 2 خواب
گذر پهن
فاصله تا فلکه سوم 50 متر
سند تکبرگ و اماده انتقال
دسترسی سریع و اسان به مراکز خرید، مترو و اتوبان

✅قابلیت رهن حداقل تا 400 میلیون
✅قابلیت وام تا 960 میلیون

⚠️ جهت مشاوره رایگان، هماهنگی بازدید و کسب اطلاع از فایل های مشابه دیگر و متناسب با بودجه و سلیقه خود ، تماس حاصل فرمایید.

✨کارشناس و مشاور منطقه الماسی✨