تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/72متر/اشرفی اصفهانی/کافی ماسوله

آپارتمان/72متر/اشرفی اصفهانی/کافی ماسوله

1 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1385
قیمت کل
8٬630٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
119٬861٬000 تومان
طبقه
1
☆فروش فوق العاده☆فروش فوق العاده☆

به نام یزدان یکتا...

✨️.72متر
✨️.2خواب
✨️.فول بازسازی
✨️.10متر پاسیو اختصاصی

.فایل کاملا شخصی

.سفیر شما در امور ملکی منطقه5
.کرمیان