تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/72متر/سند دار/ شهرک دانشگاه

آپارتمان/72متر/سند دار/ شهرک دانشگاه

1 سال پیش در پاکدشت

متراژ
72
ساخت
1392
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬900٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬388٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜بنام خالق هستی⚜
                      ⚜املاک مسکن برتر⚜

⭕واحددر بهترین لوکیشن شهرک دانشگاه میباشد⭕

✅آپارتمان/خوش نقشه

✅سند تک برگ

✅72متر مفید بدون مشاعات

✅کمد دیواری وسیع

⭕قابلیت رهن تا مبلغ 350 میلیون تومان⭕
             
   ☎️جهت بازدید و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید☎️

  ⚜خرید/فروش/رهن/ملک خود را به ما بسپارید⚜

⚜فایل مشابه باتوجه به بودجه شماموجودمیباشد⚜

 ❣ما برای زمان،سلیقه و سرمایه شما ارزش قائلیم❣

آدرس دفتر:
شهرک دانشگاه مدرس دوم نبش دانش دوم
✅⚜مسکن برتر⚜✅

❣مشاور امین شما: مهدی دست پاک