تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 72متری/2خوابه/وردآورد/خاص پسند

آپارتمان 72متری/2خوابه/وردآورد/خاص پسند

4 روز پیش در وردآورد

متراژ
72
ساخت
1403
قیمت کل
‏8,850,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,916,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
7

مدیریت قوی و همسایگان محترم

دسترسی سریع و آسان به بزرگراه های لشگری،اردستانی،فهمیده و همدانی

فاصله ی 10 دقیقه ای تا ایران مال و دریاچه چیتگر

واحد فوق 800 میلیون در رهن می باشد
500 میلیون ضمانت تنظیم سند کسر می شود
مبلغ پرداختی شما = 7 میلیارد و 550 میلیون

✅ جهت بازدید و دریافت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

⚜️ املاک طهران دارای قوی ترین فایلینگ منطقه ⚜️

* لوکیشن آگهی آدرس املاک است *