تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان،72متری،خطی رو افتاب

آپارتمان،72متری،خطی رو افتاب

1 سال پیش در تهران

متراژ
72
ساخت
1403
اتاق
3
قیمت کل
8٬650٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
120٬138٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
کارشناس فرهادی