تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 73 متری مارلیک ، سنبل

آپارتمان 73 متری مارلیک ، سنبل

1 سال پیش در کرج

متراژ
73
ساخت
1389
قیمت کل
2٬220٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬410٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
_________________________________
❇️ آرکا ملک ❇️
___________________________________
♈️آپارتمان نقلی فول امکانات
☮️در بهترین لوکیشن مارلیک
خیابان سنبل .نزدیک دکتر حسابی
☮️2خواب شمالی رو به نما
⚛️نقاشی و بازسازی شده

قابلیت رهن تا حدود 400 میلیون و دریافت وام مسکن تا 800 میلیون
________________________
❗️تخفیف پای قرارداد
________________________
❗️فایل های دیگر با متراژ مختلف جهت اجاره و فروش موجود است .

❗️جهت فایل ملک خود جهت اجاره یا فروش تماس حاصل فرمایید.

♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️♈️

جهت اطلاعات بیشتر تماس حاصل نمایید.
❎️از اعتماد شما سپاسگزاریم.❎️

☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️☯️

از مشاوره تا تحویل با قدرت کنار شما هستیم

❇️❇️ آرکا ملک ❇️❇️
️ مارلیک ،دکتر حسابی شمالی،
تقاطع مینا شرقی️
❇️ با مدیریت اینانلو ❇️