تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 74 متری فاز 4 شمال

آپارتمان 74 متری فاز 4 شمال

1 سال پیش در پرند

متراژ
74
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
1٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
16٬216٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
2
با عرض سلام و ارادت

واحد 74 متری ، تک خواب
فول لاکچری
نورگیر عالی خوش نقشه
بهترین لوکیشن فاز 4 شمال
دسترسی عالی نزدیک به مراکز رفاهی و امکانات
محوطه زیبا
سند پنج برگی قابل استعلام

***قابل تهاتر با ماشین***

با ما در تماس باشید :: خانم سعادتی