تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 74 متری میدان حافظ

آپارتمان 74 متری میدان حافظ

2 سال پیش در شهریار

متراژ
74
ساخت
1392
اتاق
1
قیمت کل
2٬775٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
37٬500٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚜️⚜️⚜️ مشاورین املاک وزرا ⚜️⚜️⚜️
✅️ آپارتمان 74 متری ،طبقه دوم ،در مجتمع 7 واحدی
✅️ یک خواب ،کابینت Higlass,کاغذ دیواری و نقاشی شده
✅️ تراس بزرگ ،سالن بزرگ ،کمد دیواری ،فول دیزاین شده
✅️محله آرام با دسترسی عالی
قابلیت رهن تا 500 میلیون
مناسب سرمایگذاری و سکونت
فایلهای واقعی با قیمت های مناسب را فقط در مشاورین املاک وزرا جستجو کنید .

.............................................           
          ⚜️⚜️⚜️مشاورین املاک وزرا⚜️⚜️⚜️
شهریار خیابان مصطفی خمینی(کرشته) روبروی صندوق قرض الحسنه والفجر