تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 75 متر استقامت اول یک

آپارتمان 75 متر استقامت اول یک

13 ساعت پیش در استقامت 1

متراژ
75
ساخت
1388
قیمت کل
‏3,590,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,866,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
✅آپارتمان 4طبقه 12 واحد
✅طبقه 3
✅دو خوابه
✅خوش نقشه و بدون پرتی
✅سند تک برگ
✅کوچه 12 متری
✅آشپزخانه open
✅کابینت MDF
✅گاز رومیزی
✅غرق نور
✅کاغذ دیواری
✅سرویس جدا
⬛قیمت:3/590 مقطوع
____________________________________________
از دادن آدرس دقیق بصورت تلفنی معذوریم
____________________________________________
متاسفانه پیامک و چت دیوار پاسخگو نیستیم
____________________________________________
☑️املاک کشوردوست
☑️خرید
☑️ فروش
☑️اجاره
☑️مشارکت
☑️دارای پروانه تخصصی از اتحادیه املاک و مستغلات
☑️آدرس املاک:رشت خیابان استقامت اول نبش کوچه مدنی املاک کشوردوست