تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان ، 75 متر سند تک برگ * رو به نما

آپارتمان ، 75 متر سند تک برگ * رو به نما

1 سال پیش در کرج

متراژ
75
ساخت
1395
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
1٬575٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
21٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
_ _ _ _ _ _ _ _
✅آپارتمان75 متری دو خواب نقلی و رو به نما * پلان و نقشه تفکیکی واحد بسیار عالی و شیک * بدون کوچکترین پرتی و بسیار خوش نور

✅️واقع در باغ کاشانی

✅سند تک برگ و آماده انتقال * با قابلیت دریافت وام مسکن و غیره

✅جای پارک در داخل کوچه و جلوی آپارتمان هست *آسانسور *انباری بزرگ در همکف

✅️ پذیرایی مربع و پنجره بزرگ رو به نما * کناف کاری شده * کاغذ دیواری و نقاشی شده

✅️آشپز خانه بزرگ و کابینت خور* کابینت های گلاس * هود و گاز رومیزی * شیرآلات اهرمی

✅دو خواب بزرگ و قابل چیدمان

✅️آیفون تصویری

✅️سرمایش کولر آبی و گرمایش پکیج

✅مشاعات شیک *راه پله عریض و استاندارد * نرده راه پله

✅️بازدید = خرید

قابلیت رهن تا 300 میلیون

✅️✅️✅️فروش واحد خود را به ما بسپارید✅️✅️✅️

جهت هماهنگی و اطلاع از فایل های دیگر با ما در ارتباط باشید