تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 76 متری/ بهنود لوکیشن دار/ پارکینگ

آپارتمان 76 متری/ بهنود لوکیشن دار/ پارکینگ

2 سال پیش در تهران

متراژ
76
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
63٬026٬000 تومان
طبقه
2
به نام خدا
درود
واحد فوق
مستاجر داره مبلغ 400 ماهی 6
که از ثمن معامله کم می شود
پرداختی خوب تخفیف خوب
قیمت پارکینگ 200 جدا گانه
تاپ لوکیشن
بهنود
نما گرانیت
گذر کوچه 12 متری
بهترین ملک جهت سرمایه گذاری
مالک فروشنده واقعی
بشدت زیر قیمت بازار

فایل های مشابه با بودجه شما عزیزان

دپارتمان بزرگ حامی
مشاور تخصصی منطقه
گودرزی