تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 76متر/2خوابه/2بر/فول امکانات/گلشهر

آپارتمان 76متر/2خوابه/2بر/فول امکانات/گلشهر

1 سال پیش در کرج

متراژ
76
ساخت
1391
قیمت کل
2٬350٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
30٬921٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
⚛️درود و مهر⚛️

⚛️⬅️اعتبارما⬅️صداقت درکار=مهارت خرید،فروش➡️⚛️

⚛️⬅️از مشاور اولیه ☎️⬅️ تا بازدید ⬅️جلسه ⬅️خرید ⬅️ تا مشاوره چیدمان انرژیتیک در کنار شما هستیم ⚛️

⬅️مشاور ملک و کارشناس معماری دیزاین و چیدمان انرژیتیک ☯️
⚛️خانم برجسته⚛️

⬅️76متر،دوبر اصلی روبه نما غرق نور
⬅️سالن بزرگ و قابل چیدمان انرژیتیک ☯️ و دو ضلع کامل پنجره و پرده خور
⬅️پنجره های دوجداره
⬅️2خوابه با پنجره بزرگ و کمد دیواری بزرگ
⬅️آشپزخانه با پنجره بزرگ رو به خیابان
⬅️جاکفشی بزرگ
⬅️کابینت Mdf/گاز رومیزی/هود
⬅️ساختمان ♾️عالی با مشاعات تمیز ومرتب
⬅️لوکیشن بینظیر
⬅️دسترسی به تمامی امکانات ⬅️رفاهی،مترو،اتوبان ،فروشگاههای رفاهی،نانواها،میادین تره بار،مرکز خرید،درمانگاه های شبانه روزی و،
قیمت عالی برای سرمایه گزاری و بهترین لوکیشن برای زندگی
⬅️تخلیه فوری
⬅️قابلیت رهن 600میایون تومان
⬅️خرید با نقدینگی با 1/750

⛪آدرس دفتر :
گلشهر خیابان بنفشه نبش بنفش2
⛪املاک برجسته⛪