تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 77 متر / سندتک برگ / کاووسیه

آپارتمان 77 متر / سندتک برگ / کاووسیه

2 سال پیش در قدس

متراژ
77
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
2٬070٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
26٬883٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
♦️ دپارتمان تخصصی املاک شهر ♦️
-------------------------------------------------
آپارتمان 77 متر ، روبه نما
سند آماده انتقال و دریافت وام
خوش نقشه ، پذیرایی پرده خور
دسترسی مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
-------------------------------------------------
               
➰آدرس دفتر: 45متری انقلاب،نبش خیابان دانش آموز ،دپارتمان املاک شهر➰