تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 78 متری 2 خواب تراورتن مهستان

آپارتمان 78 متری 2 خواب تراورتن مهستان

1 سال پیش در تهران

متراژ
78
ساخت
1393
قیمت کل
8٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
113٬461٬000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5

املاک بزرگ اسفندیار بلوار مخبری پونک