تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 78 متری/ بازدید فقط با عینک آفتابی

آپارتمان 78 متری/ بازدید فقط با عینک آفتابی

2 سال پیش در پرند

متراژ
78
ساخت
1396
انباری
ندارد
قیمت کل
1٬400٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
17٬948٬000 تومان
طبقه
5
تعداد واحد در طبقه
4
تعداد کل طبقات
14
بسم تعالی
____________________________________________
سلام/براتون الماس آوردم ☀️

☑️فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری
☑️بهترین گزینه برای خرید ملک و سود دهی
☑️مناسب برای سرمایه گذاری و سکونت
☑️در بهترین زمان خرید کنید با قیمت عرف
☑️با بهترین قیمت خرید کنید و خرید خود را به رخ بکشید

☑️دیگر دنبال جستجوی واحد نباشید با ما خیالی راحت برای خرید ملک داشته باشید
☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️☀️
☑️تخفیفی ویژه پای معامله
☑️زمان مناسب جای مناسب برای سرمایه گذاری
☑️حتماً حتماً قبل از عید خرید کنید‼️‼️
☑️فرصت های طلایی خود را از دست ندهید
____________________________________________
☑️مشاور حضوری و غیر حضوری رایگان

☑️جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

☑️مشاور شما رزاقی
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک هلدینگ بزرگ راسا

ما مشاور املاک نیستیم ،مشاور سرمایه گذاری هستیم!!!