تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 78 متری ، دوخوابه ، خام ، مسکن مهر چالوس.

آپارتمان 78 متری ، دوخوابه ، خام ، مسکن مهر چالوس.

1 سال پیش در چالوس

متراژ
78
ساخت
1401
قیمت کل
1٬590٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
20٬384٬000 تومان
طبقه
4
باسلام خدمت همه عزیزان ،
طبقه چهارم ، ویو دار ، 78 متری ، دوخوابه ، خام خام .
مدارک تکمیل ، وام بانک مسکن ، تسویه شده است ،
فروش بشکل نقدی ،
همکاران عزیز دفاتر املاک ، این آپارتمان ، شخصی بنده
می باشد ، از همکاری شما معذورم . لطفاً تماس نگیرید.
عزیزان خریدار ، قیمت بنده رو مقایسه کنید ،
بدلیل فروشنده بودن ، قیمت کاذب و پرت نذاشتم . قیمت واقعی گذاشتم ، پس خواهشاً تقاضای تخفیف نفرمایید. ( مقطوع مقطوع ) .
آسانسور نصب شده ، ولی فعلاً راه اندازی نشده است ،
( راه اندازی آسانسور ، تا خرداد 1404 ) .
آگهی از دفتر املاک پورمعصومی .
بمدیریت : سید حسین پورمعصومی .
آدرس ما : چالوس ، خیابان ورزش ، دقیقا روبروی همان مجتمع مسکن مهر .
من اینجا هستم ، تا شما گرون نخری .