آپارتمان 78 متری ویلاشهر
1 سال پیش در گرگان
کپی شد
قیمت کل
1٬790٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
22٬948٬000 تومان
#گرگان_ویلاشهر
#کد_فایل_409
#فروش_آپارتمان
متراژ بنا 78
تعداد اتاق 2
طبقه 4
سال ساخت 1394
مشخصه ملک : فول امکانات
نمای ساختمان : سنگ,آجر
مشاعات : آسانسور
تاسیسات سرمایشی و گرمایشی : پکیج و رادیاتور
پوشش کف : سرامیک
آشپزخانه : ام دی اف,هود,گاز رومیزی
سرویس بهداشتی و حمام : ایرانی,فرنگی
سقف و دیوار : نقاشی,گچ
سایر امکانات : تراس,شومینه,آیفون تصویری,کمد دیواری,انباری,درب ریموت دار
نوع و تعداد پارکینگ : پارکینگ اختصاصی,تعداد پارکینگ 1
در صورت نیاز قابلیت رهن تا مبلغ 300 میلیون
در صورت نیاز قابلیت گرفتن وام تا مبلغ 400 میلیون
پس از کسر مبالغ وام و رهن با مبلغ 1،090،000،000 میلیون تومان صاحب خانه خواهید شد
املاک هزاره جم
کارشناس : مهندس گرایلی
آدرس دفتر : شهرک ویلاشهر_نبش ویلای 12