تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 78متری/ 2 خواب/ رو به نما/ فول بازسازی

آپارتمان 78متری/ 2 خواب/ رو به نما/ فول بازسازی

2 سال پیش در اندیشه

متراژ
78
ساخت
1392
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
3٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
41٬025٬000 تومان
☀به نام خداوندگار بیتا☀

❇کد FA202❇

✨78 متر، دوخواب، طبقه 2

✨نما تراورتن

✨رو به آفتاب

✨فول بازسازی+کناف کاری+نورپردازی

✨کابینت های گلس ترک+پکیج

✨پارکینگ اختصاصی+پارکینگ میهمان

✨هود+گاز صفحه ای+ آیفون تصویری

✨500 متر زمین دارای قدرالسهم بالا

✨فول بازسازی

✨9 غربی

تخلیه

⏪⏪⏪⏪⏪⏪⏪⏪⏪⏪⏪⏪

✨فایل های مشابه موجود است✨

✨جهت اطلاع از فایل های مشابه تماس بگیرید✨

☀سینا گروپ با کادری مجرب و دلسوز در خدمت شما هموطن گرامی می باشد☀

✅با قویترین فایلینگ در منطقه

✅موجود بودن فایل با نقدینگی شما(خرید، اجاره، رهن، آپارتمان، تجاری، اداری، ویلا)

☀با مدیریت جناب مهندس ثنایی☀

⭐کارشناس امور ملکی خانم فراهانی⭐
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

آژانس املاک شرکت سیناگروپ

بزرگترین املاک منطقه با 300مشاور فعال در فضایی 1000متری