تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان/78متری/برق/تاپ لوکیشن/

آپارتمان/78متری/برق/تاپ لوکیشن/

1 سال پیش در کرمانشاه

متراژ
78
ساخت
1393
قیمت کل
2٬730٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
35٬000٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
⚡⚡⚡⚡⚡املاک بزرگ آرشین ⚡⚡⚡⚡⚡
آپارتمان/
2خواب/
طبقه2از4/

جهت اطلاعات بیشترلطفاتماس بگیرید

آدرس املاک ⚡مرکزی خیابان نهم شمالی نبش کوچه 106

مشاور ⚡ تخصصی منطقه

آقای ⚡ رضایی