تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 78متری دوکله فول درشهرک ابریشم

آپارتمان 78متری دوکله فول درشهرک ابریشم

1 سال پیش در کرج

متراژ
78
ساخت
1397
انباری
ندارد
قیمت کل
950٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
12٬179٬000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
به نام آنکه انسان را فکرت آموخت

✨آپارتمانی تمیز در محله ای آرام✨

✨خانه ای دنج و خلوت و خیابانهای باز و بدور از ترافیک✨

فرصتی منحصربفرد برای داشتن ملکی با قیمت✨ استثنایی ✨

✨خانه ای دلنشین در محله ای با دسترسی عالی.✨

✨ملکی استثنایی به شرط پیشرفت✨

✓املاک بزرگ رومز (رامهرمز) با در نظر داشتن مبلغ بودجه شما و با داشتن قویترین فایلینگ منطقه از 800میلیون به بالا با سلیقه ای خودتان قادر به خانه دار کردن شماست

با ما خانه مورد نظر خود را پیدا کنی و ما حس خوب خانه دار شدن را به شما هدیه میدهیم

✓دوکله/شمالی جنوبی غرق نور/آسانسور/فول امکانات/مشاعات تمیز/دو واحد در یک طبقه/ اب برق گاز مجزا/ نگهبانی 24ساعته /گیت ورود و خروج/

ملک فوق 150میلیون پیش دریافت شده که به عهده خریدار میباشد

واجاره 2٫700 در دست مستاجر میباشد

!!فیلم در آگهی مربوط به فایل دیگری است جهت تبلیغات
فقط عکسها مربوط به واحد میباشد!!

‼️شماره تلفن ویژه هم استانی های خوزستانی
صفر نهصدو شانزده---نهصدو دو---یازده صفر یک‼️

تخصصی ترین تیم فروش در منطقه با راندمان بالا در معامله

مدیریت:
سهراب کرد زنگنه