تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 78متری مسکن مهر تقی آباد

آپارتمان 78متری مسکن مهر تقی آباد

2 سال پیش در گنبد کاووس

متراژ
78
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
860٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
11٬025٬000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
به نام یگانه معمار هستی
فروش ویژه یک واحد آپارتمانی خوش قیمت مناسب برای سکونت و سرمایه گذاری
آدرس:گنبد کاووس،مسکن مهر تقی آباد
متراژ:78متر
آپارتمان 3طبقه وهرطبقه 2واحد درمجموع 6واحد می باشد(طبقه سوم)
دارای پارکینگ و انباری
امتیازات:آب،برق،گاز
سند تک برگ آماده انتقال
برای دریافت اطلاعات بیشتر و هماهنگی بازدید با افتخار در تماس تلفنی درج شده در اگهی درخدمت شما دوستان هستیم
======================
======================
تضمین شده معامله کنید
مهندس معین(کارگزار املاک و مستغلات در شهرستان گنبد کاووس و آزادشهر)
املاک ایده آل(با بیش از 10سال سابقه ی موفق در حوزه املاک)