تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 79 متر تک واحدی

آپارتمان 79 متر تک واحدی

10 ماه پیش در صفا

متراژ
79
ساخت
1375
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3٬850٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
48٬734٬000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
به نام خدا

| ⚜️ تک واحدی
| ⚜️ گاز رومیزی + هود
| ⚜️ حمام و سرویس جدا بازسازی
امتیازات: | ⚜️ کمد دیواری جادار
| ⚜️ کابینت mdf درجه یک
| ⚜️ کف پارکت
| ⚜️ بدون خرج و آماده سکونت

توضیحات لوکیشن : ⬇️

▪︎ گذر کوچه بر خود مرتجاعی (پشت قواره)
▪︎ دسترسی به اماکن رفاهی و خدماتی
▪︎ دسترسی به مترو کمتر از 5 دقیقه

‼️سند تک برگ/ آماده انتقال
‼️قابلیت دریافت وام مسکن

⚜️ کیان ⚜️