تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 79 متری دو خواب

آپارتمان 79 متری دو خواب

2 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1397
قیمت کل
6٬000٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
75٬949٬000 تومان
طبقه
6
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
6
آپارتمانی بسیار عالی در بهترین کوچه مرکزی ها

بازدید = خرید

❌»»»»»»»»»»»»کارشناسان مسکن سفیر««««««««««««««❌

آدرس دفتر املاک سفیر
دلاوران خ والائیان جنوبی بین کوچه5و6شرقی املاک سفیر