تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 79 متری فول مسلم (املاک بهزادی)

آپارتمان 79 متری فول مسلم (املاک بهزادی)

1 سال پیش در تهران

متراژ
79
ساخت
1395
انباری
ندارد
قیمت کل
6٬330٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
80٬126٬000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
با درود فراوان
پارکینگ،اسانسور ،بالکن
نورگیر
خوش نقشه
250 میلیون پارکینگ مجزا
بدون مشابه
پاسخگویی تمام وقت