تائید
فروش مسکونیآپارتمانآپارتمان 79متر/ 2واحدی/سند شش دانگ

آپارتمان 79متر/ 2واحدی/سند شش دانگ

1 هفته پیش در داربهشت

متراژ
79
ساخت
1402
قیمت کل
‏6,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏80,379,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✨گروه مشاورین املاک سلطان ✨
بابایی هستم مشاور املاک شما
✅ کد فایل: 7115
✔️ واحد 79متر خوش نقشه
✔️ فول امکانات و شیک
✔️ 2خواب و 2 واحدی
✔️ آسانسور/پارکینگ/انباری
✔️ سند تک برگ

☑️ انواع ملک با هر بودجه ای که دارید موجود است

〽️املاک سلطان با بیشترین فایلینگ در منطقه یک

☎️ لطفا برای اطلاعات بیشتر فقط تماس بگیرید